Na našem stadionu nabízíme kvalitní lekce výuky bruslení pro všechny děti bez rozdílu věku. Lekce provádí zkušení instruktoři s trenérskou licencí a všem dětem je věnována maximální péče pro zdokonalení jejich bruslařských dovedností. Celý kurz bruslení je situován do 10 hodinových lekcí.

Školičkou bruslení v sezóně 2015/2016, 2016/2017 i 2017/2018 prošlo vždy okolo 180 dětí a pro mnohé školička znamenala začátek jejich sportovní činnosti.


Termíny školičky bruslení

Středa 15:45 – 16:45

Neděle 9:00 – 10:00

 


Registrace na kurzy

Pokud máte zájem o registraci svého dítěte na kurz bruslení, je možné se osobně dostavit na vrátnici zimního stadionu v termínech školičky bruslení ve středu a v neděli nebo kontaktujte přímo pana Rudolfa Váchu na tel: 724 142 153 nebo emailu: rudolf.vacha@motormelnik.czKam dál po absolvování školičky bruslení?

Školička bruslení je pro mnoho začínajících dětí pouze základem v jejich dalších sportovních aktivitách. Po dokončení kurzu bruslení je možné pokračovat dále v rozvíjení dovedností v hokejovém klubu HC Junior Mělník nebo krasobruslařském oddíle Spolku bruslařů mělnických.

 

Jak je možné se přihlásit na hokej?

Pokud máte zájem Vašeho syna či dceru přihlásit na hokej do klubu HC Junior Mělník, stačí se obrátit na prezidenta klubu Jiřího Krejsu, tel: 608 233 340 nebo email jiri.krejsa@hcjuniormelnik.cz

Všem nově zaregistrovaným dětem je zdarma zapůjčena startovní sada hokejové výstroje. Součástí sady je hokejová helma s košíkem, chrániče ramen, chrániče loktů, hokejové rukavice, hokejové kalhoty, chrániče holení, brusle a také hokejka.

Díky této službě zapůjčení výstroje se rodičům snižují vstupní náklady do našeho sportu a navíc klub poskytuje na první tři měsíce zdarma členské příspěvky

Jak je možné se přihlásit do krasobruslařského oddílu?

Děti se zájmem o krasobruslení v průběhu školičky bruslení mohou kontaktovat své trenérky a s jejich pomocí se připravovat na vstup do přípravky krasobruslařského oddílu. Krasobruslení není uzavřený sport pouze pro děvčata, v oddíle rádi přivítáme i chlapce. Výbor spolku bruslařů mělnických je připraven jednat se zájemci o krasobruslařský sport. Kontakt se členy výboru je nejlépe navázat osobně při hodinách školičky bruslení nebo kontaktujte přímo pana Rudolfa Váchu na tel: 724 142 153 nebo emailu: rudolf.vacha@motormelnik.cz

Děti zařazené do krasobruslařské přípravky jsou oproštěny od klasických poplatků.


Kvalifikování trenéři

Pavlína Skřivánková

Licence C

Iveta Šuláková

Osvědčení o učitelství-práce s dětmi

Nikola Brabcová

Studuje licenci C

Simona Majrychová

Licence C

Barbora Stibůrková

Studuje licenci C

 


Fotogalerie školičky